Największa Twórczość Avatarów

Zapraszamy na największą twórczość Polskich Howrsowiczów!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-05-06 11:36:49

 Elilith

Świeży

42984780
Skąd: Sdz
Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 6
Punktów :   

Grafik Elilith

Tu mogę się przedstawić, nieprawdaż?


    Otóż jestem osobowością stosunkowo trudną, co jest równoznaczne z tym, że trudno do mnie dotrzeć. Dlatego właśnie można posądzić mnie o takie cechy jak cyniczna czy zgryźliwa. Zasadniczo nie toleruję rozstawiania mnie po kątach, a wymagam szacunku dla mojej osoby. Uznasz mnie za pełnoletnią? Fakt ten zataję.

Jestem jedną z tych osób, które wykonują avatary zarówno jak i prezentacje (nie na wix). Czy z kodami HTML? Z reguły - nie, chyba, że bardzo Ci zależy, wtedy musisz uzbroić się w cierpliwość oraz duże fundusze.

    Pomimo wszystkiego nadmienionego wyżej, jestem otwarta na znajomości. Posiadam humor w należytych sytuacjach, łatwo mi dopasować się do humoru innych, choć zazwyczaj to ja "dominuję". Nie, nie jestem egoistką, skądże. Czasem zdarzy mi się zakląć, szybko się denerwuję, przy czym proszę o wyrozumiałość. ; )
    Jeżdżę konno od końca września 2011 roku z 3-miesięczną przerwą. Teraz nadrabiam zaległości. Pasjonuje mnie fotografia, której tajniki zgłębiam, jak i muzyka czy śpiew. Słucham dosłownie wszystkiego, co mi się spodoba, a uwierzcie, jest sporo tych gatunków. Od rapu po scream! Jeśli o nie chodzi, wielbię psy oraz konie, co nie oznacza, że innych nie lubię. Kocham pisać opowiadania, wplatając weń różne dziwne słowa oraz poznawać angielski poprzez tłumaczenie różnych utworów. Cały czas poznaję gimp 2.6, niestety tylko on służy mi za program graficzny. Możliwości jednak daje.

    Jej, czy nie rozpisałam się za bardzo? Mam nadzieję, że nie brzmi to jakoś nachalnie czy też przerażająco bądź egoistycznie. Jak idę, to na całość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senpuu.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.grubson.pun.pl www.hogwartonline.pun.pl